Ledelse

Kristian Thorsen

Indehaver – Afdelingsleder Nimtofte Maskinstation, VVS og IT.

medarbj-placeholder

Lars Juul

Afdelingsleder – Service Center

Steffen Thorsen

Maskinmester - Drift af biogas,

varmeværk og projekter

Jørgen Thorsen

Indehaver – Afdelingsleder Tirstrup

Maskinstation

Carsten Hansen

Lagerchef

Thomas Nielsen

Afdelingsleder – Allingåbro

Maskinstation

nielshenriksorensen

Niels Henrik Sørensen

Afdelingsleder – Planteavl og

Svineproduktion

Administration – bogholderi

Dorthe Meldgaard Thorsen

Økonomi- og personalechef

Margrethe Jepsen

Bogholder

Nimtofte afdeling – Maskinstation, landbrug, VVS og entreprenør

kristianthorsenny2

Kristian Thorsen

Indehaver – Afdelingsleder

Knud Erik Hansen

Maskinfører

Ole Jensen

Maskinfører

Karsten Pedersen

Lastbilchauffør

Jesper Mortensen

Maskinførerelev

Peter Sørensen

Entreprenør og VVS-montør, maskinfører

sorenquistrasmussen

Søren  Quist Rasmussen

Mekaniker og VVS-montør

Poul Arne Klinge

Maskinfører & lastbilchauffør

medarbj-placeholder

Jan Johannesen

Maskinfører & lastbilchauffør

medarbj-placeholder

Kristian Hansen

Maskinførerelev

Erik Bach

Mekaniker og maskinfører

Finn Knudsen

Maskinfører & lastbilchauffør

medarbj-placeholder

Tommy Nielsen

Tømrer

medarbj-placeholder

Magnus Melgaard

Maskinførerelev

Service Center – Maskinværksted

medarbj-placeholder

Lars Juul

Afdelingsleder

finnbendtsen-ny

Finn Bendtsen

Mekaniker

Oleksii Tymoshenko

Mekaniker

Emil Ejlersen

Mekaniker

medarbj-placeholder

Tobias Thomsen

Mekanikerlærling

Rasmus Kristensen

Mekanikerlærling

Michael Poulsen

Værkfører

Erik Bach

Mekaniker og maskinfører

Thomas Sørensen

Mekaniker

Anders Pedersen

Mekanikerlærling

medarbj-placeholder

Malthe Thomsen

Mekanikerlærling

Christoffer Schmidt

Mekanikerlærling

medarbj-placeholder

Bo Feldballe

Mekaniker

Søren Quist Rasmussen

Mekaniker og VVS-montør

Nikolaj Ejlersen

Smed/mekaniker

Kasper Lillie

Mekanikerlærling

medarbj-placeholder

Magnus Ejlersen

Mekanikerlærling

Lager

Carsten Hansen

Lagerchef

medarbj-placeholder

Flemming Rasmussen

Lagermedarbejder

medarbj-placeholder

Magnus Hansen

Lagermedarbejder – lærling

Allingåbro afdeling – Maskinstation, landbrug og entreprenør

medarbj-placeholder

Thomas Nielsen

Afdelingsleder

medarbj-placeholder

Gert Rasmussen

Maskinfører

medarbj-placeholder

Christian Kjeldsen

Medhjælper

Brian Rogild

Maskinfører

John Nielsen

Maskinfører

Rene Brandt

Mekaniker og maskinfører

Jes Simonsen

Maskinfører

Tirstrup afdeling – Maskinstation, landbrug og entreprenør

jorgenthorsen

Jørgen Thorsen

Indehaver – Afdelingsleder

Hans Danefeldt

Maskinfører

Rune Thorsen

Maskinfører, sæson

Preben Hald

Maskinfører

Casper Madsen

Maskinfører

Daniel Riishøj

Maskinførerelev

Hans Erik Andersen

Maskinfører

Philip Thorsen

Maskinfører, sæson

Landbrug & Svineproduktion

Niels Henrik Sørensen

Afdelingsleder

medarbj-placeholder

Oksana Pustynnyk

Fodermester

Vadym Inspektorov

Fodermester

medarbj-placeholder

Maksym Panenko

Medhjælper

Serhii Kniaziev

Fodermester

medarbj-placeholder

An Piyapong Madsen

Medhjælper