Efterlad en besked til en af vores afdelinger

    Direkte kontaktinformation

    Nimtofte – Maskinstation, VVS & Kloak

    Kristian Thorsen

    Indehaver og afd.leder

    kristian@brdr-thorsen.dk

    Dorthe Thorsen

    Økonomi- og personalechef

    dorthe@brdr-thorsen.dk

    Margrethe Jepsen

    Bogholder

    margrethe@brdr-thorsen.dk

    Tirstrup – Maskinstation

    Jørgen Thorsen

    Indehaver og afd.leder

    jorgen@brdr-thorsen.dk

    Allingåbro – Maskinstation

    Thomas Nielsen

    Afd.leder

    thomas@brdr-thorsen.dk

    Grøn energi – Biogas & Varmeværk

    Steffen Thorsen

    Afd.leder

    steffen@brdr-thorsen.dk

    Landbrug & Svineproduktion

    Niels Henrik Sørensen

    Afd.leder

    niels@brdr-thorsen.dk